Aradığın Her Ürün En Uygun Fiyatla Seninurunun.com'da

Her evin ihtiyacı olabilecek züccaciye ürünlerini ve elektrikli süpürge toz torbaları ile aksesuarlarını en uygun fiyatlarla bulabileceğiniz sitemizde aradığınız her ürüne yer veriyoruz. Böylelikle evinizdeki eşyaları daha uzun süreli ve verimli bir şekilde kullanabilmek için gereksinim duyacağınız tüm parçaları ve aksesuarları hızlı bir şekilde elde edebilirsiniz. Büyük fiyat avantajlarıyla satın alacağınız ürünlerde ücretsiz kargo ve iade gibi hususlarda önemli kolaylıkları sağlıyoruz. Sizler de hayatınızı kolaylaştıran ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayan elektrikli süpürgelerinizde daha sağlıklı ve temiz sonuçları alabilmek için belirli dönemlerde değiştirmeniz gereken toz torbalarını, süpürgelerinizle uyumlu bir şekilde satın alabilirsiniz. Bu sayede uygun fiyatları ve büyük indirimleri yakalayabileceğiniz sayfalarımız hayatınızı daha pratik bir hale getirecektir.


SENİN EVİN SENİN ÜRÜNÜN sloganı ile başladığımız bu yolda sizleri mutlu etmek amacı ile www.seninurunun.com adresini kurduk.

 

Hayatımızı kolaylaştırmak için üretilen Züccaciye ve Elektrikli Süpürge Toz torbası ve aksesuar ürünleri bizim bir parçamız haline gelmiş durumda. Kalite ve güvenin yanı sıra biz sizleri ailemiz olarak kabul ettiğimiz için seninürünün.com sitesini kurduk. Bizim amacımız sizin güzel ve şirin evlerinize bir veya birden fazla renk katmak. Sitemizde bulunan ürünlerimiz tamamen kaliteli yaptığınız işi eğlenceli hale getirmektir.

Sitemizde 3 Ana Kategori altında ürünlerimiz bulunmaktadır.

 

ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE MALZEMELERİ

 

Elektrikli süpürge malzemelerine dair her ürünü sitemizde bulabilirsiniz. Gerek Toz Torbaları, Süpürge Filtreleri, Süpürge Hortumu, Süpürge Emici Başlıkları, Süpürge Boruları sitemizde mevcuttur. Toplamda 78 farklı marka ve çeşidi ile Elektrikli Süpürge Malzemeleri sitemizde mevcuttur.

 

Hangi Marka Toz Torbaları Mevcut?

 

22 farklı marka çeşidi Toz Torbaları bulunmaktadır. Hangi markaya ve koduna göre bakıp, kontrol edip alabilirsiniz.

 

ARÇELİK

 

AEG-ELECTROLUX

 

ALTUS

 

ARNİCA

 

ARZUM

 

BOSCH-SİEMENS

 

CONTI

 

ELECTROLUX

 

FAKİR

 

FANTOM

 

HOMEND

 

İHLAS

 

IMETEC

 

KENWOOD

 

KING

 

KİWİ

 

MİELE

 

NİLFİKS

 

PHİLİPS

 

ROWENTA

 

SAMSUNG

 

VESTEL

 

 

 

 

 

 

Hangi Marka Süpürge Filtreleri Mevcut?

 

6 farklı Marka çeşidi Süpürge Filtreleri bulunmaktadır. Marka ve model numarasına göre ayrı ayrı ürünler bulunmaktadır.

 

ARÇELİK

 

BOSCH

 

ELECTROLUX

 

PHİLİPS

 

ROWENTA

 

FAKİR

 

 

Hangi Marka Süpürge Hortumu Mevcut?

 

16 farklı marka çeşidi Süpürge Hortumu bulunmaktadır. Hortum çeşitlerimiz marka, model numarası ve kalitelerine göre fiyatları değişmektedir.

 

ARÇELİK

 

AEG

 

ARNİCA

 

BEKO

 

BOSCH

 

ELECTROLUX

 

FAKİR

 

HOMEND

 

KİNG

 

KİWİ

 

MOULENİX

 

PHİLİPS

 

ROWENTA

 

SİEMENS

 

SİNBO

 

VESTEL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hangi Marka Süpürge Emici Başlıkları Mevcut?

 

17 farklı marka çeşidi Süpürge Emici Başlıkları bulunmaktadır. Marka ve modellerine göre toplamda 51 adet Süpürge Emici Başlıkları Mevcuttur.

 

AEG

 

ARÇELİK

 

ARNİCA

 

BEKO

 

BOSCH

 

ELECTROLUX

 

FAKİR

 

FANTOM

 

HOMEND

 

KİNG

 

KİWİ

 

MOULENİX

 

PHİLİPS

 

ROWENTA

 

SİEMENS

 

SİNBO

 

VESTEL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hangi Marka Süpürge Boruları Mevcut?

 

17 farklı marka çeşidi ile Süpürge Boruları mevcuttur. Marka ve modellerine göre ayrılmışlardır.

 

AEG

 

ARÇELİK

 

ARNİCA

 

BEKO

 

BOSCH

 

ELECTROLUX

 

FAKİR

 

FANTOM

 

HOMEND

 

KİNG

 

KİWİ

 

MOULENİX

 

PHİLİPS

 

ROWENTA

 

SİEMENS

 

SİNBO

 

VESTEL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZÜCCACİYE

 

6 farklı kategori ve birbirinden kaliteli ve canlı renklere sahip ürünlerimiz mevcuttur. Gerek iş yaparken, gerek özel günler için hazırlık yapıyorken bu ürünler hem size hem de hayatınıza bambaşka bir renk katacaktır. Silikon ürünler, banyo setleri, cam ürünler, Porselen Ürünler, Çelik Ürünler, Plastik Ürünler

 

Silikon Ürünler Nelerdir?

 

Birbirinden renkli ve şık tasarımları ile Silikon Hamur Açıcı, Canlı renkleri ile Bulaşık EldiveniCarmen Kahvaltılık6’lı Silikon Tabak gibi birbirinden farklı ve canlı renklere sahip ürünlerimiz mevcuttur.

 

Banyo Setleri Nelerdir?

 

Gerek sağlamlığı, gerekse lavabo ve banyonuza şıklığı ve gösterişi ile yeni hava katacak setlerimiz bulunmaktadır. 6’lı banyo setiÇift Baskılı Yuvarlak 5’li Banyo seti, 5’li Porselen Banyo seti ve Porselen Sabunluk gibi yüzlerce ürünü sitemizde mevcuttur. Özellikle dayanıklılık ve şıklığın bir arada olduğu ürünler hayatınıza uzun yıllar renk katacaktır.

 

Cam Ürünler Nelerdir?

 

Farklı tarz ve şık tasarımları ile Küçük Boy Puantiye Kapaklı Cam Şekerlik, Kapaklı Cam Sürahi, Cam 6’lı Bal Kase, Cam Demlik, Dorion Cam Baharatlık, gibi farklı işlevleri olan mutfağınızın ve evinizin içine renk verecek ürünlerimiz mevcuttur.

 

Pratik Raflar Nelerdir?

 

4 farklı modeli ile Mutfağınızın kullanım alanını genişletmek hem de daha düzgün ve şık görünmesini raflarımız ile sağlayabilirsiniz. 3 farklı boyut ve 4 farklı modelimiz mevcuttur. Pratik Raf 24 X 30, Pratik Raf 20 X 45, Pratik Raf 14 x 30 ürünlerimiz mevcuttur.

 

Porselen Ürünler Nelerdir?

 

Birbirinden farklı tasarım ve modelleri ile yüzlerce çeşit ürünümüz mevcuttur. Gerek sofralarınızda kullanmak için Seramik 2’li Salata Tabağı, Ahşap Standlı Sosluk, mutfağınıza şıklık ve görsellik anlamında huzur verecek 7’li Porselen Bambu Kapaklı Baharat Takımı, 6’lı Porselen Bambu Kapaklı ve kaşıklı Baharat Seti, Bambu Elmalı Katlanır Meyvelik gibi birbirinden farklı tasarımlara sahip ürünlerimiz bulunmaktadır.

 

Çelik Ürünler Nelerdir?

 

Hem paslanmaz hem de çelik olmasına rağmen mutfağınızın baş tacı olmaya aday birçok ürünümüz mevcuttur. Gerek mutfakta kullanmak için Çelik Kaşıklık, Sebze Haşlama süzgeci, Çelik Paslanmaz 25 cm Süzgeç, Börek yapmanız için Köşeli Tepsi (42CM 38.5CM), Kek yapmanız için Nüsse Pandispanya Borulu Kek Kalıbı, Teflon 3’lü Yuvarlak Kek Kalıbı Seti, İster Mutfağınıza ister banyo yada lavabonuza koymak için Paslanmaz Çöp Kovası 3 Lt, yüzlerce ürün mevcuttur.

 

Plastik Ürünler Nelerdir?

 

Ev temizliğinizi kolaylaştırmak için Tablet Mob, mutfağınızda yemek yaparken ya da ufak ağırlıklar hesaplamak için Plastik Mutfak Terazisi,gibi birçok ürünümüz mevcuttur.

 

EV TEKSTİLİ

 

Yüzlerce çeşit nevresim modelleri mevcuttur. Gerek banyo kullanmak için bornoz, havlu çeşitleri gerekse klozetin üstüne örtmemiz için birbirinden farklı çeşitleri ile klozet takımlarımız bulunmaktadır.

 

Kalite, Güven ve hızlı teslimat ile sizlerin evinizde bir parça olmak bizi çok mutlu ediyor. Unutma SENİN EVİN SENİN ÜRÜNÜN.